سازمان نظام مهندسی

 

راهنمای ساجات

 

انجمن انبوه سازان

 

اتاق بازرگانی بیرجند

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
معافیت مالیاتی سازندگان مسکن مهر      

وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق قانون و توافقات انجام شده سازندگان مسکن مهر از پرداخت هر گونه مالیات معاف هستند.


 

 علی نیکزاد در شورای مسکن و حمل و نقل استان فارس تاکید کرد: یکسری از قوانین است که اجرای آن برای همگان لازم است و جای سئوال دارد که برخی از این قوانین در استان فارس رعایت نمی شود. وی در خصوص دریافت سهم انشعاب گاز، آب و برق مسکن مهر در استان فارس نیز یادآور شد: طبق قانون 900 هزار تومان باید بابت ارائه خدمات و فاضلاب مسکن مهر دریافت میشده که متاسفانه این رقم در شهر لپویی به یک میلیون و 200 هزار تومان رسیده است.

وزیر راه و شهر سازی ادامه داد: بارها برای ساخت و راه اندازی تصفیه خانه شهر صدرا اعتباراتی مشخص شده و سهم خود را نیز پرداخت کرده ایم اما متاسفانه این کار انجام نشده است. نیکزاد یادآور شد: مسکن مهر به معنی خانه دار شدن مردم با کمترین پرداخت است و حال اگر قرار باشد بابت هرگونه خدمات به این منازل مبلغ بیشتری گرفته شود تخلف است. وی افزود: ارایه خدمات از جانب دولت با کمترین دریافت مبلغ تنها برای ساخت و ساز مسکن مهر است و کاری به منازل شخصی ساز ندارد.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: پرداخت یک سوم هزینه های خدمات توسط دولت، استانداری و یارانه مسکن مهر به عنوان کمک به مردم بوده و مدیران میانی نیز باید به این قوانین احترام بگذارند. نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید برای رفاه و راحتی مردم قانون را به صورت کامل اجرا کرد، گفت: متاسفانه در استان فارس برخی از مدیران به اجرای کامل قانون و مصوبات ارایه شده در بحث مسکن مهر توجه نمی کنند که این نوع رفتارهای آنان جای تعجب و پرسش دارد. وی تصریح کرد: هیئت دولت برای رفاه مردم در بحث خانه دار شدن آنان مصوباتی را به شکل قانون در آورده که این عدم هماهنگی میان مدیران استان و وزارتخانه باعث ایجاد مشکل برای مردم شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: دولت و مجلس به کمک یکدیگر در حال اجرای کامل و درست مسکن مهر در کشور هستند و همگان باید بدانند که اگر کمک مجلس در ارائه قوانین نبود این طرح تا این اندازه موفق نمی شد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1391/04/05 -- 13:01:55
نویسنده : سمیرا توفیق نژاد
تعداد بازدید : 2611

سوابق بیمه شدگان

 

نرخ آهن آلات

 

سامانه مسکن

 

انجمن شرکتهای ساختمانی ،تاسیساتی و راهسازی خراسان جنوبی

طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک