کل کاربران : 548610
کاربران امروز : 234
بازدید امروز : 251
کاربران دیروز : 610
بازدید دیروز : 618
کاربران آنلاین : 8

 

سازمان نظام مهندسی

 

راهنمای ساجات

 

انجمن انبوه سازان

 

افراد امتیاز آور
اتاق بازرگانی بیرجند

 

کد اقتصادی جدید
سامانه قوانین

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
معافیت مالیاتی سازندگان مسکن مهر      

وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق قانون و توافقات انجام شده سازندگان مسکن مهر از پرداخت هر گونه مالیات معاف هستند.


 

 علی نیکزاد در شورای مسکن و حمل و نقل استان فارس تاکید کرد: یکسری از قوانین است که اجرای آن برای همگان لازم است و جای سئوال دارد که برخی از این قوانین در استان فارس رعایت نمی شود. وی در خصوص دریافت سهم انشعاب گاز، آب و برق مسکن مهر در استان فارس نیز یادآور شد: طبق قانون 900 هزار تومان باید بابت ارائه خدمات و فاضلاب مسکن مهر دریافت میشده که متاسفانه این رقم در شهر لپویی به یک میلیون و 200 هزار تومان رسیده است.

وزیر راه و شهر سازی ادامه داد: بارها برای ساخت و راه اندازی تصفیه خانه شهر صدرا اعتباراتی مشخص شده و سهم خود را نیز پرداخت کرده ایم اما متاسفانه این کار انجام نشده است. نیکزاد یادآور شد: مسکن مهر به معنی خانه دار شدن مردم با کمترین پرداخت است و حال اگر قرار باشد بابت هرگونه خدمات به این منازل مبلغ بیشتری گرفته شود تخلف است. وی افزود: ارایه خدمات از جانب دولت با کمترین دریافت مبلغ تنها برای ساخت و ساز مسکن مهر است و کاری به منازل شخصی ساز ندارد.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: پرداخت یک سوم هزینه های خدمات توسط دولت، استانداری و یارانه مسکن مهر به عنوان کمک به مردم بوده و مدیران میانی نیز باید به این قوانین احترام بگذارند. نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید برای رفاه و راحتی مردم قانون را به صورت کامل اجرا کرد، گفت: متاسفانه در استان فارس برخی از مدیران به اجرای کامل قانون و مصوبات ارایه شده در بحث مسکن مهر توجه نمی کنند که این نوع رفتارهای آنان جای تعجب و پرسش دارد. وی تصریح کرد: هیئت دولت برای رفاه مردم در بحث خانه دار شدن آنان مصوباتی را به شکل قانون در آورده که این عدم هماهنگی میان مدیران استان و وزارتخانه باعث ایجاد مشکل برای مردم شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: دولت و مجلس به کمک یکدیگر در حال اجرای کامل و درست مسکن مهر در کشور هستند و همگان باید بدانند که اگر کمک مجلس در ارائه قوانین نبود این طرح تا این اندازه موفق نمی شد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1391/04/05 -- 13:01:55
نویسنده : مرتضی ثمن
تعداد بازدید : 2098

 

 


شنبه
17 بهمن 1394
26. ربيع‌الثاني 1437
2016 Feb 06

 

سوابق بیمه شدگان

 

دفتر فنی استانداری

 

نرخ آهن آلات

 

سامانه مسکن

 

کانون سراسری
ساجات

 

پایگاه ملی مناقصات

 

 
بیرجند
در ساعت 11:29 ق.ظ 17/11/94
وضعیت : fair (day)
دمای فعلی : 16 °C
امروز شنبه
حداقل دما : -1 °C
حداکثر دما: 18 °C
فردا یکشنبه
حداقل دما : 2 °C
حداکثر دما: 22 °C

 

انجمن شرکتهای ساختمانی ،تاسیساتی و راهسازی خراسان جنوبی

طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک